Navigátor: Domů / O nás

Ocean Luxury Travel

Luxusní dovolená v exotice

Ocean and Luxury Travel se již více než 20 let specializuje na zprostředkování exotických cest a luxusních dovolených pro každého cestovatele. Naši zkušení odborníci Vám zprostředkují dovolenou na míru přesně podle Vašich přání a snů. Nabízíme individuální poradenství ohledně pobytů, ubytování a letenek po celém světě.

Jsme experti na pobytové, poznávací i zážitkové cesty do atraktivních turistických destinací ve Francouzské Polynésii (Tahiti, Moorea, Bora Bora, Makatea,Taha´a, Raiteau, Huahine, Markézy,…), v Latinské Americe (Peru, Haiti, Chile, Kostarika, Brazílie, Bolívie, Kolumbie, Mexiko, Argentina, Panama, Nikaragua, Guatemala, Ekvádor – Galapágy,…) a na Velikonočním ostrově. To potvrzují kladné reference našich klientů i spolupráce s chilskou ambasádou v Praze, která si naši společnost vybrala jako turistického zástupce Chile a Velikonočního ostrova.

Tím naše nabídka luxusních cest a exotických dovolených nekončí. Připravili jsme pro vás další oblíbené destinace z celého světa.

Na západní polokouli cestujte například na korálové ostrovy a ostrůvky Bermudy, vyberte si luxusní dovolenou v Karibiku (Bahamy, Kuba, Dominikánská republika, Jamajka, Portoriko, Britské Panenské ostrovy, Svatý Martin, Svatý. Bartoloměj, Svatý Krištof & Nevis, Antigua, Anguilla, Martinik, Guadeloupe, Dominika, Barbados, Svatá Lucie, Grenada, Svatý Vincenc, Trinidad & Tobago, Aruba, Bonaire, Curacao). V naší nabídce si najděte některý ze států USA nebo procestujte Havaj a Kanadu.

Na východní polokouli navštivte ostrovy v nejteplejším Indickém oceánu (Maledivy, Sri Lanka, Mauritius, Réunion, Rodriges, Seychely, Madagaskar, Mayotte). Poznávejte Orient (Spojené Arabské Emiráty, Omán, Katar, Izrael, Jordánsko). Užijte si dovolenou v Asii (Japonsko, Thajsko, Vietnam, Kambodža, Laos, Bhútán, Čína, Indonésie, Malajsie, Indie, Singapur, Myanmar) nebo v Oceánii (Austrálie, Nový Zéland).

Ocean and LuxuryTravel Vám připraví nezapomenutelné zážitky, které předčí Vaše očekávání. Naši klienti si vychutnávali ta nejlepší chilská vína, spali v žirafím hotelu v Keni, vařili s thajskýmkuchařem, cvičili jógu s indickým guru nebo spali na ostrově Marlona Branda, který připomíná ráj na zemi.

Naše krédo: Vytvoření luxusních zážitků za skvělé ceny. Sami poznáte, že luxusní neznamená vždy nejdražší. Nejdůležitější jste pro nás Vy a těší nás, že se k nám rádi vracíte. Naším cílem je neustále sledovat nejaktuálnější trendy a zajímavosti v cestovním ruchu. Vaše přání, sny a představy o nejkrásnější dovolené jsou pro nás výzvou i inspirací pro další vývoj Ocean and LuxuryTravel.

Těšíme se na Vás
Team Ocean and LuxuryTravel

Majitelka Nicole Burger